Winkelwagen

Wszechstronna oferta z konkurencyjnymi cenami

Szybka dostawa na terenie całej Polski

Nasi klienci dają nam ocenę 8,3

O nas

Sun Green Energy to renomowana i profesjonalna firma rodzinna z Amsterdamu.

Czas życia

Pomożemy Ci stać się bardziej zrównoważonym

Sun Green Energy dostarcza niedrogie panele słoneczne i falowniki marki A każdemu, kto chce znacznie obniżyć rachunki za energię. Ze względu na stale rosnące ceny energii, własna instalacja fotowoltaiczna może zarobić dużo pieniędzy i uniezależnić się od firm energetycznych.

Sun Green Energy Solar Panels z przyjemnością pomoże Ci stworzyć odpowiedni system dla Twojej sytuacji, z fachową i uczciwą poradą dostosowaną do Twoich potrzeb. Zaopatrujemy osoby prywatne, korporacje mieszkaniowe, szkoły i firmy do samodzielnego wytwarzania zrównoważonej energii.

Nasi instalatorzy mogą zainstalować dla Ciebie panele słoneczne, w tym podłączyć je do szafki licznikowej. Możemy również doradzić i wesprzeć Cię w samodzielnym zainstalowaniu paneli słonecznych.

Zapłaciliśmy nasz niebieski w kosztach energii, z domem i stodołą w domu. Dzięki panelom słonecznym jest to w końcu wykonalne. Mieliśmy je szybko w domu, łatwo zmontować i najlepszą obsługę klienta. Zalecane!

Zonnepanelen
Reijnier Boeljon
Lelystad, Holandia

Szybko w naszym biurze. Szybko zmontowany. Bez kłopotów z obsługą. Właściwie niewiele do zgłoszenia, ponieważ wszystko było po prostu świetne.

Zonnepanelen
Astrid van Duren
Arnhem
Szybka dostawa

Przez Polskę

Dobra obsługa

Klienci nas cenią

Międzynarodowe marki

Tylko renomowane marki

100% bezpieczne zamawianie

iDEAL / MasterCard / Visa