Enphase ENP-Ferryt Pierścień

 4,99 bez VAT

| akcesoriów Do filtrowania danych w Envoy

Zamów już dziś u specjalisty od rozwiązań w zakresie energii odnawialnej

  • Wszechstronna oferta z konkurencyjnymi cenami
  • Łatwe zwroty w ciągu 14 dni
  • Szybka dostawa na terenie całej Polski
Niektóre marki wysokiej jakości

| akcesoriów Do filtrowania danych w Envoy

Produkt

Pierścień ferrytowy Enphase

Aby komunikacja między mikroinwerterami Enphase a Envoy była wolna od zakłóceń i aby chronić czułe sterowanie elektroniczne urządzeniem, użyj pierścienia ferrytowego firmy Enphase. Wymiary pierścienia ferrytowego ENP wynoszą 41,8 x 26,2 x 12,5 mm.

Podczas podłączania zasilania elektrycznego należy ostrożnie zainstalować pierścień ferrytowy nad zasilającymi. Jeśli zrobisz to w niewłaściwy sposób, może to spowodować uszkodzenie elektronicznych elementów sterujących. Więc nie umieszczaj pierścienia ferrytowego na zewnątrz szafki i upewnij się, że połączenia zasilania znajdują się w środku ferrytu przed zamknięciem pierścienia.

Jeśli masz instalację 3-fazową, użyj 3 pierścieni. W przypadku instalacji 1-fazowej potrzebny jest 1 pierścień.

Enphase

Amerykańska firma Enphase jest światowym liderem na rynku mikroinwerterów. Każdy panel słoneczny jest wyposażony we własny mikroinwerter, dzięki czemu możliwe jest monitorowanie każdego panelu słonecznego. Ponadto słabo działający panel słoneczny nie wpływa negatywnie na resztę paneli, jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnego falownika strunowego. Bezpieczne rozwiązanie o wysokiej wydajności sprawia, że mikroinwertery Enphase są dobrym wyborem dla każdego systemu fotowoltaicznego.

Informacje dodatkowe

Merk